VeilNu.nl B.V.

thumb_up 749 likes
rate_review 8 Reviews
Leeuwarderstraatweg 109
8441PK Heerenveen, Nederland
phone
Click to show phone
Request for information

VeilNu.nl B.V. Company Information

Algemene informatie

Welkom bij VeilNu.nl, de voordeligste veilingsite van Nu!

Hier kun je eenvoudig en gratis je eigen goederen laten veilen en actief meedoen aan de vele veilingen die aangeboden worden op VeilNu.nl.

Registreren & bieden is GRATIS en heel gemakkelijk dus "Sla je slag" op VeilNu.nl!

Op VeilNu.nl vind je producten voor de allerbeste prijs. Daarnaast kan je er al je spullen te koop aanbieden en er de beste prijs voor krijgen. Een soort Marktplaats dus? Nee, VeilNu.nl is meer dan dat. Op Veilnu.nl worden producten niet zomaar aangeboden en met wat geluk en geduld verkocht, maar op VeilNu.nl worden de aangeboden producten geveild en heb je zelf verder geen werk van het verkoopproces.

Een groot verschil met andere veilingsites is bovendien dat bieden en verkopen bij VeilNu.nl GRATIS is!

Veilnu.nl brengt vraag & aanbod samen in de vorm van spannende veilingen.

Koopjesjagers die op zoek zijn naar mooie spullen voor een leuke prijs, kunnen hier hun slag slaan. Maar ook als je van je goederen af wilt, ben je hier aan het juiste adres. Bedrijven en particulieren vinden op VeilNu.nl de ideale plek om te kopen of te verkopen.

Iedereen kan terecht op Veilnu.nl. Binnen de kortste keren kun je zelf zien hoe spannend het is om als bieder mee te doen aan een veiling of om zelf iets te laten veilen. Kopen en verkopen was nooit eerder zo spannend en makkelijk!

Veel veilplezier en hopelijk sla ook jij je slag!

VeilNu.nl
Altijd wat leuks te bieden!

Leeuwarderstraatweg 109 Heerenveen

Openingstijden
Parkeren
Het bedrijf heeft een parkeerplaats.
Telefoonnummer
+31513744143
Linki
Sociale accounts
Trefwoorden
veilinghuis

VeilNu.nl B.V. Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Voeg uw bedrijf toe