Drukkerij van Nieuwenhuijsen
3511EP Utrecht, Nederland
Drukkerij van Nieuwenhuijsen Company Information
Algemene informatie
Op 15 april 1901 werd door de heer W.P. van Nieuwenhuijsen onder zijn naam de drukkerij opgericht en gevestigd, aan de Jacobijnenstraat in Utrecht. Men legde zich toen vooral toe op het produceren van klein-familie drukwerk en dat op een trappersje.
Toen de zoon, J.W.van Nieuwenhuijsen op 14 jarige leeftijd zijn intrede deed in de drukkerij en daardoor de bedrijvigheden toenamen, werd gezocht naar een groter pand.
In april 1908 werd de drukkerij overgebracht naar de Lange Jansstraat 20, in het centrum van Utrecht.
Vandaag de dag wordt uw drukwerk nog steeds in dit zelfde pand geproduceerd, achter de Anton Pieck achtige gevel waar het gonst van bedrijvigheid door mensen die bezeten zijn van het drukkersvak .
De naam Van Nieuwenhuijsen is in ere gehouden. Immers is dit al meer dan 100 jaren een begrip in Utrecht en ver daarbuiten, zelfs tot over onze landgrenzen. Het gevolg van de vele studenten in de stad, die door onder andere verbintenissen en/of gezinsuitbreiding naar het buitenland verhuizen en ons voor familiedrukwerk nog steeds weten te vinden. In 1986 is bij de naam het gestileerde logo toegevoegd.
Het trappersje is al heel lang geschiedenis.
In de vijftiger jaren is de boek-(hoog)druk vervangen door offset-(vlak)druk.
Ook in ons bedrijf zijn in de jaren daarna de boekdruk machines vervangen door offset machines, waardoor het oude, ongezonde loodzetten, door films, en offsetdrukplaten is overgenomen. Werden in die jaren nog teksten gezet op fotozetpapier die aangevuld werden met foto’s en via een camera verwerkt werden tot bruikbare films, ook dit is inmiddels geschiedenis door de komst van computers. Alle fasen hebben wij doorlopen met als resultaat dat bijna alles electronisch verloopt. De Boekdruk wordt ingezet voor specialiteiten als, nummeren, rillen, perforeren, stansen enz. van drukwerk, maar in het bijzonder en daarmee zijn wij exclusief, het aanbrengen van foliedruk.
Morreelsepark 40 Utrecht
- Openingstijden
-
Maandag:08:00 - 17:00Dinsdag:08:00 - 17:00Woensdag:08:00 - 17:00Donderdag:08:00 - 17:00Vrijdag:08:00 - 15:00
- Parkeren
- Het bedrijf heeft een parkeerplaats.
- Telefoonnummer
- +31302314213
- Linki
- Sociale accounts
-
- Trefwoorden
- drukkerij voor uitnodigingen, commerciële drukkerij, copyshop
Drukkerij van Nieuwenhuijsen Reviews & Ratings
How do you rate this company?
Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.